Uyluk Germe

Service Details

Uyluk Germe

Uyluk germe operasyonu iç bacak bölgesindeki sarkıklıkları gidermek için yapılan bir uygulama çeşididir. Uygun hastalar iç bacak bölgesinde fazla cilt sarkıklığı olan kişiler veya önceden aşırı kilolu olup fazla kilo vermiş hastalardır.

Liposuction yeterli olmayan, cilt toparlaması olmayacak kişilerde uyluk germe ameliyatı tercih edilmektedir. Uyluk germe operasyonunda ameliyat izleri en önemli problemlerdendir. Uyluk germe ameliyatının izleri zamanla yerçekimi ve hastanın deri elastikiyetine bağlı olarak aşağı doğru kaymaya meyil göstermektedir.

Kişilere bu izin olabileceği anlatılır. Bu ameliyatta karın germe ameliyatına benzer bir şekilde uyluk ve kalça bölümlerinde sarkmış ve gevşemiş olan deri ve yağ dokusu eliptik bir şekilde çıkartılmaktadır. Bu bölgeler ameliyatla gerginleştirilip daha düzgün bir şekle getirilir.

Uyluk ve kalça germe ameliyatları farklı zamanlarda yapılabildiği için beraberde yapılabilir ve bu ameliyatlar Liposuction ile beraber yapılabilir. Uyluk germede bu yara izi bikini bölgesinde belli olmayacak bir şekilde duracak, popo kaldırma ameliyatında ise, ameliyat izi kalça kemiğinin hemen üstünde, vücudun yan bölgesinde, bikini altında kalacak şekilde yerleştirilecektir.

Uyluk germe operasyonu sonrası hasta özel Liposuction korselerinden giyer, bir gece hastanede kalması yeterlidir. Ameliyat sonrası dönemdeki bakım önemlidir. Hastanın spora başlaması 1 ayı bulur.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun Uzmanlarımız, sorununuzu en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için sizi bekliyor.