Hakkımızda

Service Details

Neo Clinic, 2012 yılında Türkiye'nin önde gelen saç ekimi cerrahları başta olmak üzere; aynı zamanda akademisyen de olan diş hekimleri ve estetik cerrahlarının katkılarıyla, Avrupa'nın en iyi saç ekimi, kozmetik cerrahi ve dental hizmetler sunan merkezlerinden biri olarak kuruldu.

Türkiye'de İstanbul merkezli faaliyet gösteren Neo Clinic, dünyanın dört bir yanından birinci sınıf çözümler ve sağlık danışmanlıkları arayan turistler için önemli bir cazibe merkezi haline geldi.

Neo Clinic, kurulduğu günden bu yana bünyesinde barındırdığı 1. Sınıf ekibi ile, hikayeleri Türkiye’nin en büyük hastane gruplarının operasyon merkezlerinde başlayan, her biri farklı bir hikayeye sahip 30.000’in üzerinde danışanın dönüşümüne tanıklık etti.Sağlıklı yaşam, daha güzel görünüm ve adından da ilham alan ‘NEO’ ibaresi ile her bir danışanına ‘yeni bir başlangıç’ mottosu ve tamamı Neo Clinic tarafından geliştirilen birçok çığır açan yenilikle Türkiye’nin saç ekimi sektörüne katkıda bulunmaktan gurur duymaktadır.

Kuruluşundan bu yana yaklaşık on yıl içinde, Op. Dr. Eser AYDOĞDU liderliğindeki Neo Clinic araştırma ekibi, Sapphire FUE, DHI ve Ice Greft tekniklerinin inovasyona dayalı ve danışanın fiziki durumu ile ihtiyaçlarına uygun şekilde kararlaştırılan uygulamaları ile saç ekimi sektöründe çıtayı çok yukarılara taşımayı başardı.

Neo Clinic'in sunduğu samimi ve dürüst çalışmanın meyveleri, Google ve benzeri mecralarda almış olduğu en yüksek memnuniyet oranlarıyla hem yurt içi hem de yurt dışı danışanlara güven vermektedir.

Vizyonumuz

Özveri, şeffaflık ve her biri alanlarında uzman, güvenilir bir ekip ile Neo Clinic, Türkiye'de saç ekimine ve estetik cerrahiye profesyonelliğin sanatla buluştuğu dokunuşları serpiştiriyor. Danışanlarına sunduğu hizmet deneyimine benzersiz bir değer katmayı ve birçok kişinin hayallerindeki görünüme ulaşmasına, hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olmak için yapmış olduğu işe bir sanat gözüyle bakmak ve en iyi şekilde icra etmeyi amaçlamaktır.

Vizyonumuz, Neo Clinic'i saç ekimi ve estetik cerrahi alanlarında hem ulusal hem de uluslararası düzeyde güven ve mükemmellik için güvenilir bir marka haline getirmek ve sağlık alanında ‘Türk Sağlık Hizmetleri’ kalitesinin dünyadaki birincil temsilcisi olmaktır. Vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek için, personelimizin sürekli eğitimine ve teknolojilerimizin sürekli gelişimine odaklanan ve en yüksek kalite standartlarını benimseyen bir yaklaşımla hizmetlerimizi geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Profesyonel yolculuğumuz boyunca, sonuçları optimize etmek ve hastaları daha fazla memnun etmek için saç ekimi tekniklerini geliştirmeye ve estetik çözümlerimizi sürekli yenilemeye kararlıyız.

Misyonumuz

Misyonumuz, saç ekimi ve estetik cerrahi endüstrisinde devrim yaratmak ve sürekli katkılarımızla tıp alanında sağlam bir iz bırakmaktır.

Çözüm ortaklarımızla beraber; en son teknolojilerle donatılmış, en inovatif çözümlere sahip tesislerimiz aracılığıyla, güvenli ve üst düzey hasta bakımını bir standart haline getirmeyi amaçlıyoruz. Çalıştığımız her bir ekibin tıbbi uzmanlığını arayan her bir danışan için, her ziyaretlerini mümkün olan en kaliteli ve tatmin edici şekilde sunacağımıza söz veriyoruz.

Yüksek kalibreli ve her biri alanında uzman tıbbi ekiplerle, beklentileri aşan doğal görünümlü sonuçlar için sanat ve tıbbi becerileri bir araya getirmeyi sağlıyoruz.