İpek Kirpik

Service Details

İpek Kirpik

Çarpıcı güzellik sırrı olan ipek kirpik uygulamamız, yoğun ve sade görünümlü kirpik modelleriyle mevcut kirpiklerinize zarar vermeden 2-3 hafta kalıcılığıyla makyajsız cazibeli gözünüm sağlar.

İpek kirpik uzmanlarımızın göz yapınıza uygun yoğunlukta ve kıvrımda uyguladığı doğal görünümlü bakışları, dilerseniz “volume” lü ya da renkli tercih ederek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

İpek Kirpik: Nasıl Uygulanır ve Faydaları

İpek kirpik uygulaması, gözlerinizi daha belirgin ve çekici hale getiren popüler bir güzellik işlemidir. Bu teknik, doğal kirpiklere ince, hafif ve uzun süreli yapay kirpiklerin eklenmesiyle gerçekleştirilir. Profesyonel bir uzman tarafından yapılmalıdır.

Uygulama süreci oldukça hızlıdır ve genellikle rahatlatıcı bir deneyim sunar. Her bir yapay kirpik, doğal kirpiklere özel bir yapıştırıcı ile eklenir. Sonuç olarak, daha uzun, daha yoğun ve kıvrık kirpiklere sahip olursunuz.

İpek kirpikler, makyaj ihtiyacını azaltır ve her zaman hazır bir görünüm sunar. Sabahları makyaj rutini daha hızlı ve kolay olur. Ayrıca, suya dayanıklıdır, bu da yüzmek veya duş almak gibi aktivitelerde bile kalıcıdırlar.

İpek kirpikler, özel etkinliklerden günlük yaşama kadar her durum için mükemmel bir seçenektir. Doğal bir görünüm sunar ve bakımı kolaydır.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun Uzmanlarımız, sorununuzu en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için sizi bekliyor.