Hydra facial

Service Details

Hydra facial Nedir?

Hydrafacial uygulamasının ana faydalarından biri, tüm cilt tipleri için uygun olmasıdır. İster kuru, yağlı veya hassas bir cildiniz olsun, ister akne, ince çizgiler veya güneş hasarı olsun, Hydrafacial uygulaması cildinizin görünümünü ve genel sağlığını iyileştirmeye yardımcı olur.

Ünlülerin bakımı olarak bilinen hydrafacial’a Hollywood bakımı denmesinin sebebi uygulama sonunda ışıl ışıl parlayan bir cilt olmasından kaynaklanmaktadır.

Hydra Facial güçlü vakum etkisi ve özel bir başlık ile ciltten ölü deriyi kolayca temizlediğinden, sağlıklı ve parlak derinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Özel başlıkları ile kan dolaşımını arttırarak cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır.

HydraFacial, cilt bakımının son teknolojik yeniliği olarak öne çıkar. Bu hızlı ve etkili işlem, cildinizi temizler, soyar, nemlendirir ve korur. Özel bir cihaz aracılığıyla uygulanan HydraFacial, vakumlu başlıklar ve serumlar kullanarak cildinizi yeniler. Bu işlem sırasında gözenekler temizlenir, ölü hücrelerden arındırılır ve cilt beslenir. Sonuç olarak, daha parlak, taze ve genç bir cilt ortaya çıkar. HydraFacial, her cilt tipine uygun olup, akne, leke, kırışıklık gibi birçok cilt sorununa çözüm sunar. Hızlı iyileşme süresi sayesinde, günlük aktivitelerinize hemen dönebilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun Uzmanlarımız, sorununuzu en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için sizi bekliyor.