Labioplasti

Service Details

Labioplasti

Günümüzde, vajina ya da cinsel estetik ameliyatlar sıklıkla yapılan estetik müdahalelerden biridir. Genç ve yaşlı tüm yaş gruplarından kadınları ilgilendiren ancak utanma, muayene olamama, bilgi edinememe, konu hakkında çözüm bulamama gibi nedenlerden dolayı hep arka planda kalmış bir konudur. Cinsel, vajinal estetik operasyonların amacı, hem estetik açıdan görünüşü düzeltmek, partneri ile cinsel hazzı arttırmak hem de hastanın psikolojik durumunu düzeltmektir.

Labioplasti Ameliyatı:

En sık rastlanan genital estetik sorunlardan biri, dış ve iç dudakların büyüklüğü ve sarkmalardır. Bununla birlikte en sık rastlanan problem asimetrik labiumlardır. Genetik ve doğuma bağlı olabilmektedir. Cinsel estetik ameliyatlardan biri olan labiumların düzeltilmesi operasyonlarına “labioplasti” adı verilir. Labioplasti ameliyatı lokal anestezi veya sedasyon altında yapılmaktadır. Operasyondan 2 saat sonra kişi eve gidebilmektedir.

Vajen Daraltma Ameliyatı:

Vajinal genişlik, partnerler arasında cinsel problemlerden biridir. Vajina gevşemesi yapısal olarak veya normal doğum sonrası oluşan travma sonucunda alt genital bölgede bulunan kas ve yumuşak dokuların gevşeyip genişlemesi ve sarkmasıdır. Vajinal daraltma ameliyatı ile bu problem çözülür.

Genital bölge liposuction:

Bazen kadınlar mons pubis denilen üçgen şekilli alanın yağlı görünümünden şikayetçi olmaktadır. Bu durumda hastaya yapılacak işlem liposuction (yağ alma) tedavisi olacaktır. Lokal anestezi altında yapılabilen bir işlemdir. Sonrasında herhangi bir iz kalmamaktadır. Ameliyat sonrası ortalama 1 hafta bu bölgede şişlik meydana gelmektedir. Sonrasında şişler inmeye başlayacak, 1 ay sonra operasyon sonucunu ortaya çıkacaktır.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun Uzmanlarımız, sorununuzu en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için sizi bekliyor.